Style Library Entity (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: view
he: צפיה

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Delete Link
he: מחק קישור

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Full content
he: תוכן מלא
