Style Library Entity (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: view
hi: देखें

en: Link
hi: कड़ी

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित

en: Full content
hi: पूरी सामग्री
