Style Library Entity (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: view
hr: prikaz

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Full content
hr: Puni sadržaj
