Style Library Entity (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը
