Style Library Entity (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: view
id: tampilan

en: Link
id: Tautan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Text to display
id: Teks untuk ditampilkan

en: Edit Link
id: Sunting tautan

en: Operations links
id: Tautan operasi

en: Full content
id: Konten lengkap
