Style Library Entity (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: view
jv: tampilan

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Full content
jv: Konten wutuh
