Style Library Entity (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Full content
lt: Pilnas turinys
