Style Library Entity (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: view
lv: skatīt

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Full content
lv: Pilns saturs
