Style Library Entity (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: view
nn: vis

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Edit Link
nn: Rediger lenke

en: Full content
nn: Heile innhaldet
