Style Library Entity (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: view
oc: veire

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Full content
oc: Contengut complet
