Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Edit Link
ps: تړونی سمون
