Style Library Entity (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Ativado

en: view
pt: ver

en: Link
pt: Ligação

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Text to display
pt: Texto a ser exibido

en: Edit Link
pt: Editar ligação

en: Operations links
pt: Ligações de operações

en: Full content
pt: Conteúdo completo
