Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: view
ro: afișează

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: Delete Link
ro: Legătură de ștergere

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Full content
ro: Întregul conținut
