Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: view
ru: представление

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Edit Link
ru: Редактировать ссылку

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Full content
ru: Полная версия
