Style Library Entity (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
