Style Library Entity (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: view
sk: zobraziť

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Full content
sk: Celý obsah
