Style Library Entity (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: view
sq: shfaq

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar
