Style Library Entity (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: view
te: వీక్షించు

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Created
te: సృష్టితం
