Style Library Entity (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Edit Link
th: แก้ไขลิงค์

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
