Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
