Style Library Entity (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: view
uk: переглянути

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Delete Link
uk: Вилучити посилання

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Are you sure you want to delete
uk: Ви дійсно бажаєте видалити
