Style Library Entity (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: view
vi: xem

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ
