Style Library Entity (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: view
am: ትይታ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ
