Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: view
ar: عرض

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
