Style Library Entity (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: view
be: глядзець

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Full content
be: Усё змесціва
