Style Library Entity (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: view
bg: преглед

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Full content
bg: Пълно съдържание
