Style Library Entity (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
