Style Library Entity (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས
