Style Library Entity (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
