Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: view
ca: mostra

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Full content
ca: Contingut sencer
