Style Library Entity (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: view
cs: zobrazit

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit Link
cs: Upravit odkaz

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Full content
cs: Plný obsah
