Style Library Entity (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: view
da: vis

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Edit Link
da: Redigér link

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Full content
da: Fuldt indhold
