Style Library Entity (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: view
el: προβολή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο
