Style Library Entity (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: view
fi: näkymä

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Full content
fi: Koko sisältö
