Style Library Entity (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: view
fr: voir

en: Link
fr: Lien

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: Text to display
fr: Texte à afficher

en: Edit Link
fr: Lien de modification

en: Delete Link
fr: Lien de suppression

en: Operations links
fr: Liens d'actions

en: Full content
fr: Contenu complet

en: Save Configuration Settings
fr: Enregistrer les paramètres de configuration

en: Disable syntax highlighting
fr: Désactiver la coloration syntaxique

en: Enable syntax highlighting
fr: Activer la coloration syntaxique
