Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Full content
ht: Kontni konplè
