Style Library Entity (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: view
hu: megtekintés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Full content
hu: Teljes tartalom
