Style Library Entity (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: view
is: skoða

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað
