Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: view
ja: ビュー

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Edit Link
ja: リンクの編集

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Full content
ja: 全文
