Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: view
ka: ნახვა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია
