Style Library Entity (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: view
kk: карау

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған
