Style Library Entity (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: view
mn: харах

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Created
mn: Үүссэн
