Style Library Entity (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: view
mr: दाखवा

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन
