Style Library Entity (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
