Style Library Entity (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: view
nl: weergeven

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Delete Link
nl: Link verwijderen

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Disable syntax highlighting
nl: Syntax-markering uitschakelen

en: Enable syntax highlighting
nl: Syntax-markering inschakelen

en: Free form
nl: Vrije vorm
