Style Library Entity (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: view
os: бакаст

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
