Style Library Entity (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: view
pl: przeglądaj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: Delete Link
pl: Link usuwania

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu
