Style Library Entity (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: view
fa: مشاهده

en: Link
fa: واصلی

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Full content
fa: محتوای کامل
