Style Library Entity (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: view
sl: pogled

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno
