Style Library Entity (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: view
sv: visa

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Edit Link
sv: Redigera länk

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Save Configuration Settings
sv: Spara inställningar för konfiguration

en: Disable syntax highlighting
sv: Inaktivera syntaxmarkering

en: Enable syntax highlighting
sv: Aktivera syntaxmarkering
